لوگو persian-hair
میکرو اسکالپ سر چیست، برای چه کسی انجام میشود، مراقبت بعد از میکرواسکالپ - 5.0 out of 5 based on 5 votes

اسکالپ سر  و اسکالپ مو به هاشورهای سر جهت از بین بردن طاسی سر و باعث پرپشت شدن موها است ، گفته میشود که این مورد در مورد آقایان و خانم ها قابل انجام میباشد. اسکالپ به کف سر گفته میشود و کلمه میکرو هم به معنی هاشور و عمل هاشور زدن موها اشاره دارد و روش میکرواسکالپ با پرکردن جاهای خالی پشت سر و یا کف سر به صورت نقطه ای ، بخشی از قسمت های ریزش یافته مو را درمان میکند. این روش بیشتر برای قسمت های کم پشت سر مورد استفاده قرار میگرد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل روش میکرواسکالپ مو را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی و کاربردهای آن را خدمت شما معرفی کنیم.

کاشت مژه - 5.0 out of 5 based on 2 votes

تمامی خانم ها تمایل دارند مژه هایی زیبا و خوش حالت داشته باشند و برای رسیدن به مژه هایی زیبا به دنبال انجام راه های مختلفی هستند. داشتن مژه هایی حالت دار و پرپشت به زیباتر جلوه کردن صورت و چشمان کمک می کند.همچنین امروزه مژه های حجیم در دنیای مد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است که کاشت مژه این امکان را برای همه خانم ها و با هر شرایطی مهیا میکند.تقریبا همه‌ی خانم‌ها به داشتن مژه‌های بلند و پرپشت علاقه‌مندند. همین غریزه‌ی زیبایی‌دوستی‌ بهانه‌ای شده تا این روزها کاشت مژه محبوبیت زیادی پیدا کند ، چراکه با کاشت مژه می‌توانید بدون ریمل‌زدن همیشه مژه‌هایی خوش‌حالت داشته باشید. اگر مژه‌های کوتاه یا کم‌پشتی دارید و به کاشت مژه فکر می‌کنید در این مقاله به طور کامل در مورد کاشت مژه نکاتی را بیان می کنیم.

یکی از راه های درمان ریزش موی افرادی که به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند ، ترمیم مو می باشد. آقایان نیز به دلیل اینکه بیشتر در معرض نمایش موهایشان قرار دارد خیلی نمایش موها اهمیت ویژه ای دارد و شاید کاشت موی آقایان برای هرشخصی امکان پذیر نباشد و میتوانند از ترمیم مو آقایان که روش جایگزین مناسبی میباشد که در این مقاله قصد داریم به طور تخصصی در مورد ترمیم موی نکات مفیدی را ذکر کنیم.

عوارض کاشت ابرو - 5.0 out of 5 based on 2 votes

عوارض کاشت ابرو یکی از مواردی میباشد که هر شخصی در هنگام کاشت ابرو دلواپس و اضطراب آن را دارد تا حدودی این موارد بستگی به رعایت و عدم رعایت مراقبت های لازم در قبل و بعد از کاشت ابرو میباشد و بخشی دیگر از آن نیز به میزان تخصص و مهارت ، دکتر و متخصص جراح پوست و موی شما میباشد. عوارض کاشت ابرو نباید شما را بترساند بلکه بیشتر این عوارض و مشکلات برای عموم افراد پیش می آید و اما نحوه برخورد و رویارویی با این موارد مهم میباشد که در این مقاله قصد داریم به عوارض مختلف در کاشت ابرو بپردازیم و شما را از این موارد آگاه سازیم.

یکی از موارد درملانی که اکثر آقایان و خانم ها به دنبال آن هستند ، اجام موارد و داروهای خانگی و گیاهی برای پرپشت شدن موهای ابرو میباشد و میتواند علاوه بر جلوگیری از ریزش بیشتر موهای ابرو باعث تقویت و در نتیجه زیبایی ابروهایشان شود. در این مقاله قصد داریم با توجه به نکات پزشکی ، مصرف داروهایی که میتواند کمک زیادی را به پرپشت کردن و حجیم کردن ابروهایتان داشته باشد را ارائه کنیم و به دلایلی که باعث کم پشت شدن مو میشود میپردازیم.

در مقالات پیشین به موضوع کاشت ابرو و شرایط آن ، مزایا و معایب کاشت ابرو پرداخته بودیم. در این مقاله قصد داریم به یکی از موضوعات مهمی باید بعد از مراحل کاشت ابرو به آن بپردازیم ، مراقبت های بعد از کاشت ابرو میباشد که رعایت کردن این موارد میتواند در آینده به نحوه رشد ابروهای کاشته شده کمک شایانی کند. نتایجی مطلوبی که میتوان از کاشت ابرو داشت ، تا حد زیادی به مراقبت های بعد از آن بستگی دارد و روش های نادرست که قبل از کاشت ابرو انجام میدادیم باید ترک شود.

قطعاً ریزش مو یکی از آزاردهنده ترین مسائلی است که ممکن است برای یک فرد اتفاق بیفتد و به دنبال سریع ترین و مطمئن ترین روش برای درمان و متوقف کردن ریزش مو هستند. حتی به دلیل اثرات بدی که در ظاهر فرد ایجاد میکند منجر به بروز بیماری روحی و افسردگی نیز میشود. یکی از درمان های قطعی ریزش مو ، کاشت مو میباشد که خود انواع و روش های مختلفی را دارد. در این مقاله هم قصد داریم به معرفی انواع روش های کاشت مو و شرایط هر یک بررسی میکنیم.

تقویت مو - 5.0 out of 5 based on 1 vote

روش تقویت مو یکی از راه های پیشگیری ریزش مو در افراد میباشد که عموماً به دو شکل میتواند انجام شود ، یکی استفاده از داروها و پمادهای مربوط به تقویت مو و دومی مصرف مواد و مصرف مواد گیاهی و ماسک های طبیعی مو است که میتواند به صورت طبیعی و بدون هزینه ، موهای شما را تقویت کند و از ریزش موها جلوگیری شود. در این مقاله قصد داریم به بایدها و نباید هایی که یک فرد در زمینه مو رعایت کند را بر اساس تکنیک ها و روش های گیاهی و درمان های خانگی تقویت مو بیان کنیم.

کاشت مو یکی از رایج‌ترین  و مطمئن ترین روش‌های درمان زیبایی در سال‌های گذشته بوده است. این شرایط تا حدودی به خاطر پیشرفت‌های اخیر و ارائه روش های درمانی مختلف ایجاد شده باعث شده جای زخم کمتری از آن بر روی سر باقی مانده و دستیابی به نتایج بهتر در این رابطه امکان‌پذیر شود و تسریع در شرایط بهبودی و ترمیم مو هم یکی دیگر از علت هایی است که افراد به دنبال آن هستند. همه ی مزیت های کاشت مو باعث شده است افراد مشهور و سلبریتی ها برای درمان معضل ریزش مو ، به دنبال کاشت موی طبیعی باشند و با روش های مختلف موجود مشکل خود را مرتفع سازند.

کاشت مو برای افراد دیابتی

کاشت مو برای تمامی افراد که دچار ریزش مو هستند امکان پذیر است اما طبق اقدامات قبل از کاشت مو انجام شود ، کاشت برای افراد دیابتی متفاوت میباشد و نیاز به رعایت مواردی قبل و بعد از کاشت مو برای بیماران قندی است که در این مقاله به طور اختصاصی رعایت نکاتی که برای بیماران دیابتی اهمیت دارد را بررسی می نمائیم و جایگزین های مناسب را معرفی میکنیم.

صفحه1 از2
پرشین هیر در نقشه گوگل
اطلاعات تماس


آدرس کلینیک کاشت مو ، ابرو :

تهران - تجریش - خیابان دزاشیب - جنب مرکز خرید روشا