لوگو persian-hair
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
کاشت ابرو - 4.6 out of 5 based on 10 votes

کاشت ابرو | کاشت ابروی طبیعی | پیوند ابرو | ترمیم ابرو

محبوبیت کاشت ابرو در سطح جهان، بخصوص نزد خانم ها در حال افزایش است ، ریزش ابرو که بدلایل متعددی مانند تغذیه نامناسب، بیماری های پوستی، استرس ، شیمی درمانی و غیره بوجود می آید، بسیاری از مردم می خواهند که موهای این ناحیه از صورت خود را ترمیم کنند چرا که داشتن ابروهای زیبا علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره فرد می تواند موجب تقویت اعتماد به نفس وی بخصوص در خانمها شود. از این رو بسیاری از افراد جهت درمان ابرو، کاشت ابرو و یا پرپشت کردن ابرو به کلینیک کاشت ابرو مراجعه می کنند. ما در کلینیک، روش کاشت ابرو FUE  را با استفاده از بهترین تیم پزشکی،  تجهیزات درجه یک و مدرن، تجربیات بلند مدت خود و همچنین جدیدترین فن آوری های این علم عرضه می کنیم. از طرف دیگر در سال های اخیر در کنار افزایش تمایل به عمل های زیبایی مانند کاشت ابروی طبیعی و یا پیوند و ترمیم ابرو ، شاهد افزایش تمایل به داشتن ابروهای بزرگ و نسبتا پرپشت نزد زنان و حتی مردان نیز بوده و طبیعتا این امر موجب افزایش مراجعه افرادی که علاقه مند به جراحی های کاشت ابرو و مژه هستند شده است.

آیا ابرو را می توان کاشت؟

 بله، ابرو را می توان کاشت آن هم با "موهای طبیعی خود فرد"، یعنی بطور خلاصه در کاشت ابرو (یا پیوند ابرو) تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش کاشت (پیوند) می شود که نتیجه آن داشتن ابروهایی با موهایی طبیعی، قابل رشد و زنده است که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند.

کاشت ابرو حرفه ای

پیوند ابرو یکی از سخت ترین کارها از نظر زیبایی شناسی است. با این حال، زمانی که پیوند توسط یک متخصص ماهر انجام شود نتایج آن بسیار عالی خواهد بود. کاشت ابرو می تواند با استفاده از تکنیک FIT یا FUT (برداشت نواری) انجام شود. مهمترین بخش کاشت ابرو ایجاد دقیق و ماهرانه محل های کاشت ابرو می باشد. این منطقه های کاشت باید متناسب با زاویه و جهت رشد طبیعی ابروها باشد.

هدف مهم پیوند ابرو شکل زیبایی شناختی آن ها است. ابروها باید متناسب با چشم و زاویه سایر اعضای صورت متقاضی کاشت شوند. کاشت ابرو باید به نحوی انجام شود که فهمیدن این که ابروهای شما خیلی نازک بوده یا عملا وجود نداشته اند، بسیار سخت باشد.  تعیین زاویه و جهت رشد ابروها در کاشت ابرو بسیار مهم می باشد.

هنگامی که ابروهای شما نازک هستند و یا از بین رفته اند، ظاهر چهره شما و حالت هایی که با صورت بیان می کنید، به علت فقدان یک ویژگی ضروری صورت می تواند بر عزت نفس شما تاثیر گذارد و اعتماد به نفس شما را کاهش دهد.

با توجه به پیشرفت روش های پیوند مو طی 10 سال گذشته، پیوند طبیعی ابرو در حال حاضر امکان پذیر است و هنگامی که به درستی انجام شود، می تواند نتایج زیبایی ارائه دهد. این که آیا ریزش موی دائمی در ناحیه ابرو را تجربه کرده اید یا به علت مسایل پیچیده و یا ژنتیکی در حال تجربه نازک شدن ابرو هستید، پیوند ابرو می تواند ابروهای شما را با زیبایی بهتری برگرداند.

برای این امر هزینه كاشت ابرو در چند مورد خلاصه میشود.

1-تجربه و مهارت پزشک

2-تكنیك كاشت ابرو

3- انجام كاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابروها

4-انجام كاشت ابرو بدون كوتاهی موهای سر

5-نداشتن  عوارض و دوره نقاهت

لذا جهت انجام كاشت ابروهای خود گول تبلیغات و تخفیفات مراكز غیر مجاز و تجربی را نخورید، چرا كه نقش ابروها در صورت هر فردی نقشی برجسته در زیبایی او دارد و در اعتماد به نفس و زیبایی چهره فرد بسیار شایان است.

 

چرا اکثر خانم ها اطلاع ندارند که می توانند ابروهایشان را بکارند؟

 متاسفانه از یک طرف بدلیل عدم اطلاع رسانی کافی در مورد کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی خود فرد، که یک اقدام زیبائی و تخصصی – پزشکی می باشد و نیازمند مهارت فراوان پزشک می باشد و از طرف دیگر به دلیل وجود تبلیغات زیاد و غیر اصولی در مورد تاتو ابرو و هاشور ابرو که یک کار آرایشی است، موجب شده که بسیاری از خانمها در جامعه ما، برای رفع مشکلات ابروهایشان از جمله اصلاح فرم و مدل ابروهایشان یا پرپشت کردن ابروهای خود بجای انجام کاشت ابرو با موهای طبیعی خودشان در کلینیک های تخصصی پوست و مو، بدلیل عدم آگاهی یا وجود جوهای تبلیغاتی غلط، بعضا به اشتباه اقدام به تاتو کردن یا هاشور کردن ابروی خود در آرایشگاه ها نمایند که تعداد زیادی بعد از تاتو کردن ابروهایشان دچار پشیمانی زودرس می شوند.

چرا کاشت ابرو ؟

روش های دیگری هم وجود دارد که ابروها پرتر ظاهر شوند، مثلا با استفاده از خالکوبی (تتو) یا آرایش روزانه، اما اشکالاتی دارند. یکی از آن اشکالات این است که آن ها راه حل طبیعی برای مشکل شما نیستند. از آنجا که یک پیوند ابرو، مو را مستقیم از سرتان می گیرد، موها واقعی و دائمی هستند، در نتیجه می توانند برای رسیدن به نزدیک ترین نتایج مطلوب بیمار کمک کنند.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که تقریبا بدون درد است و بهبودی فقط حدود 5 تا 7 روز طول می کشد. این که آیا فقط بخش هایی از ابرو بازسازی می شوند و یا تمام ابرو بازسازی می شود، مهم نیست. میزان رشد دوباره موهای پیوند شده بسیار بالا است. با این حال، برخی از بیماران برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد نظر خود، روش دومی را انتخاب می کنند.

مشاوره رایگان کاشت مو و کاشت ابرو

علل پشیمانی بعد از تاتو کردن ابروها (هاشور ابروها) چیست؟

1- تاتوی ابرو یک نقاشی رنگی و مصنوعی روی صورت است.

 2- تاتوی ابرو شکل ثابت و یکنواخت و خسته کننده دارد.

 3- شخص هر روز بطور مکرر مجبور است روی تاتوی ابرویش را با مداد ابرو بکشد تا عیوب تاتوی ابروها را بپوشاند و این مداد کشیدن های مکرر کاری خسته کننده و ملال آور است.

 آیا کسی که قبلا ابروهایش را تاتو کرده می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، حتی کسی که قبلا چندین بار تاتو ابرو کرده است و حالا به دلایل مختلف مثل فرم یکنواخت تاتو، عدم قرینگی تاتوها، تغییر رنگ دادن قسمتی از تاتو و ... هر روز مجبور است مداد ابرو روی تاتوی خود بکشد که یک کار خسته کننده است، می تواند روی تاتو (یا تاتوهای قبلی) خود کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهد.

آیا پیوند ابرو برای شما مناسب است؟

به طور کلی، اکثر افرادی که دچار ریزش ابرو یا از بین رفتن آن ها شده اند کاندیدای پیوند ابرو هستند. برای به حداقل رساندن عوارض کاشت ابرو، باید در وضعیت پزشکی نسبتا خوبی باشید. افرادی که موهای ابرو خود را در نتیجه ژنتیک، اصلاح زیاد و یا تروما از دست داده اند، معمولا بهترین نامزد هستند.افرادی که از دست دادن ابرو را در نتیجه بیماری مانند طاسی منطقه ای، طاسی فیبری پیشانی و یا سایر بیماری هایی از دست داده اند که منجر به ریزش مو می شوند، ممکن است به علت خطر رشد دوباره موهای نامناسب نامزد مناسب باشند یا به دلایلی نباشند.

اینکه شما کاندید مناسب کاشت ابرو هستید یا خیر توسط پزشک مشاور تعیین می شود، که ممکن است نمونه برداری از منطقه را توصیه کند یا از یک متخصص پوست و مو کمک بخواهد. انتظارات واقع گرایانه بسیار مهم هستند زیرا هدف بهبود قابل توجه ظاهر ابرو و ایجاد بهترین نتیجه ممکن است، اما زیبایی خدادادی ایجاد کردن نامعقول و غیر منطقی به نظر می رسد.

مراحل و روش پیوند ابرو

یکی از بهترین جنبه های پیوند ابرو این است که این روش نسبتا ساده است. بسته به میزان آنچه که شما می خواهید انجام شود، اینکه آیا مقدار اندکی بازسازی برای پوشاندن جای زخم یا احیای کامل برای ابروهای ضخیم مورد نظر مورد نیاز باشد، این روش می تواند شامل پیوند 50 تا 400 پیوند در هر ابرو، با هر پیوند شامل یک یا دو مو باشد.

اولین گام طراحی ابرو می باشد که متقاضی با همکاری مشاور خود برای اطمینان از طراحی زیبایی شناسی و دید طبیعی انجام می دهد.

اکثر مراجعین آرام بخش خوراکی دریافت می کنند و تنها درد آن هنگامی است که بیهوشی با استفاده از سرنگ تزریق می شود. در طول انجام جراحی هیچ ناراحتی دیگری وجود ندارد.

موهای اهدا کننده معمولا از پشت پوست سر، با استفاده از روش نواری / FUT یا روش FIT برداشته می شوند. تصمیم استفاده از کدام روش توسط شما و پزشک متخصص تعیین می شود و بستگی به نحوه نگهداری موها، نژاد و اهداف و نگرانی های فردی شما خواهد داشت.

گاهی اوقات، موهای اهدا کننده از قسمت پایینی پوست سر برداشته می شود تا از موهای ظریف تری استفاده شود که در آنجا رشد می کنند. سپس پیوندها زیر یک میکروسکوپ توسط تیم تخصصی ابروی ما آماده می شود که در بیش از 1000 روش پیوند ابرو شرکت داشته اند. پزشک متخصص کلینیک کاشت ابرو تمام محل های دریافت کننده را نظارت می کند که جهت و زاویه رشد را تعیین می کنند.

پس از آن، پیوندها یک به یک در هر یک از محل های دریافت کننده قرار می گیرند. چند ساعت بعد، با پیوند بیشتر موها، ابروها بررسی می شوند (و تا اندازه لازم دوباره چک می شوند) تا اطمینان حاصل شود که هر هم متقاضی و هم پزشک متخصصاز شکل و تراکم ابرو راضی هستند.

این روش تا زمانی که بهترین ابروهای ممکن ایجاد نشود کامل نشده است. بسته به اینکه چه تعداد مو پیوند می خورند، این روش معمولا حدود چهار ساعت طول می کشد. بیماران می توانند بلافاصله پس از انجام مراحل، کلینیک را ترک کنند و انتظار ناراحتی کمی در ناحیه اهدا کننده داشته باشند.

عوارض جانبی کاشت ابرو

عموما پیوند ابرو اگر توسط پزشک متخصص و با تجربه صورت بگیرد، هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت و شما نباید نگران پیش آمدن هیچ گونه مشکلی باشید. ممکن است عوارض کم و عمدتا ناچیزی از قبیل: ایجاد خارش در محل ابروها، یا کمی تورم و التهاب بوجود بیاید که در بیان بهتر اصلا جای نگرانی نیست و اگر به درستی از موهای پیوند زده شده ابروها مراقبت درستی صورت گیرد، ظرف یک یا دو شبانه روز این مشکلات هم به سرعت برطرف می شوند.

اما به طور کلی عوارض جانبی کاشت ابرو به شرح زیر می باشد

1- موها و گرافت هایی که برای ناحیه ابرو انتخاب می شوند، از مناطقی غیر از ابرو برداشته می شوند. در بیشتر مواقع آن را از قسمت های پشت گوش انتخاب می کنند. همین جابجایی گرافت موجب می شود تا قدرت رشد آنها کمتر شود. با این وجود بیمار می تواند مدت زمانی بین 6 تا 9 ماه را صبر کند تا رویش ابروها مشخص شود. در صورتی که نتیجه دلخواه نباشد، می توان مجدد برای کاشت اقدام کرد.

2- در خانم های باردار بهتر است کاشت ابرو پس از زایمان انجام شود. استفاده از مواد بی حسی موضعی که در ناحیه ابرو استفاده می شود، ممکن است برای جنین خطرناک باشد. هر چند در این مورد نظر قطعی وجود ندارد.

3- کاشت ابرو در بانوان شباهت زیادی به کاشت مو دارد. در این روش نیز فولیکول های دارای یک یا دو گرافت استفاده و سپس سوراخ هایی ظریف کوچک در ناحیه ابرو ایجاد می شود. این سوراخ ها به حدی کوچک هستند که بعد از مرحله کاشت مشخص نخواهند بود. البته بعد از کاشت ممکن است مقداری تورم و کبودی در ناحیه چشم بوجود آید که با کمپرس گرم پس از چند روز درمان می شود و جای نگرانی نیست.

4-اگر احیانا خارش در ناحیه مورد نظر کمی زیاد باشد، برخی از متخصصین کاشت ابرو جهت برطرف کردن خارش در ناحیه پیوند زده شده ابروها، پماد تجویز می کنند تا بیمار با مالیدن آن بر روی ناحیه کمتر احساس خارش کرده و مجبور به خاراندن نشود.

مشاوره رایگان کاشت مو و کاشت ابرو

 

خواندن 1060 دفعه
پرشین هیر در نقشه گوگل
اطلاعات تماس


آدرس کلینیک کاشت مو ، ابرو :

تهران - تجریش - خیابان دزاشیب - جنب مرکز خرید روشا